Biz Kimiz

Hakkımızda

Mavi Ay Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. 5188 Sayılı ”Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” a uygun olarak T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” ne sahiptir.

Şirketimiz gerek kamu gerekse özel kuruluşların fiziki güvenlik gereksinimini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ve profesyonel yönetim kadrosu ile, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri (Üniversiteler, Hastaneler, Bankalar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Yerleşim Merkezleri, Hava Limanları, Deniz Limanları, Fabrikalar, Şantiyeler…) tehdit ve tehlikelere karşı koruyarak çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamaktadır.

 Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik hizmeti veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışmalarının olumlu katkıları ile yurtiçi ve yurtdışında fiziki güvenlik hizmeti vermektedir.Mavi Ay Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. uluslararası alanda Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti vermektedir…

118+
AKTİF PROJEMİZ
1200+
ÇALIŞAN
70+
KURUMSAL ALAN
20+
YILLIK DENEYİM